o nas

Witam serdecznie wszystkich internautów na stronie Fundacji Twój Poranek Inspiracją powołania naszej fundacji były liczne akcje charytatywne oraz imprezy organizowane przez przedsiębiorców zrzeszonych w Łódzkiej Izbie Przemysłowo – Handlowej z przeznaczeniem na różne cele społecznie użyteczne, w tym wspomaganie osób chorych i niepełnosprawnych.

Fundacja ma na celu niesienie wszechstronnej pomocy osobom upośledzonym społecznie, materialnie lub zdrowotnie, w szczególności tym, które znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, zagrożonych dyskryminacją i wykluczeniem – ze względu na stan zdrowia, niepełnosprawność czy bezrobocie.

Wierzę, że każdy z nas ma świadomość jakim szczęściem jest fakt, że w walce o życie nie jest się pozostawionym samemu sobie. Zapraszam do współpracy i wspierania naszych działań, bo jesteśmy tyle warci, ile możemy pomóc innym.

Józef Bereżewski

Prezes Fundacji „Twój Poranek”

background1